İkonbet Şifre Değiştirme

50 TL Freebet Almak için Tiklayiniz!

İkonbet’e Girmek için Tıklayınız!

İkonbet şifre değiştirme işlemlerini yapmak kolaydır. Öyle ki bazı kullanıcılar siteye giriş yapmak istediği zaman şifresini unutabilmektedir. Ancak bu tür durumlar için site içerisinde şifre değiştirme bölümü bulunmaktadır. Herkes bu site içerisinde hesabıyla alakalı işlemleri büyük bir kolaylıkla yapabilmektedir. Özellikle şifresini değiştirmek isteyenlerin şu adımları izlemesi yeterlidir:

  • Şifremi Unuttum bölümüne giriş yapınız
  • Hesaba ait olan E-Posta adresini giriş yapınız
  • Adrese gelen yeni bağlantı linkine tıklayınız
  • Ardından yeni şifreyi kurallar çerçevesinde oluşturabilirsiniz

Şifre değiştirme sürecinde eğer mail adresine herhangi bir posta gelmediyse bunun için canlı destek hattına bağlanarak yardım talep etmek gerekmektedir. Gelmediğinden emin olmak için birkaç dakika beklemek fayda sağlayacaktır.

ikonbet şifre değiştirme

İkonbet Şifremi Unuttum

İkonbet şifremi unuttum ile herkes şifresini kolayca değiştirebilmektedir. Şöyle ki İkonbet güvenilir bir adres olduğu için genelde bu konularda bir problem yaşanmamaktadır. Sadece şifremi unuttum kısmı için değil aynı zamanda üyelik ve hesap işlemlerinde de herkes talebini verebilmektedir. Örnek olarak üyelik iptali yapmak isteyenlerin yalnızca bu durumu canlı desteğe bildirmesi yeterlidir. Öyle ki üyeler bu süreçte sitede hesabını sürekli açık bırakılabilmektedir. Ayrıca çeşitli güvenlik adımları kullanılırsa hesabın güvenliği sağlanabilmektedir. Şu var ki üyeler hesabında yüklü miktarda bakiye bırakabilmektedir. Dolayısıyla bu noktada hesabın güvenliğini sağlamak şarttır. Hesabın güvenliği içinse sitede bulunan doğrulamayı yapmak gerekmektedir.

İkonbet İki Adımlı Doğrulama ile Güvenilir Giriş

İkonbet iki adımlı doğrulama ile güvenilir giriş gerçekleştirmek mümkündür. Özellikle bu sistemi yapabilmek için kullanıcıların Google Authenticator uygulamasını edinmek gerekmektedir. Telefona kurulan bu uygulama ile sitede bulunan hesabı güvene almak mümkün hale gelecektir. Özellikle bu güvenlik detayı sayesinde hiç kimse hesabı çalamaz. Özellikle şüpheli giriş denemeleri olduğu zaman direk olarak kod devreye girmektedir. Bu sayede hiç kimse hesap sahibi haricinde hesaba girememektedir. Bu güvenlik sisteminde her zaman tek kullanımlık kod üretilmektedir. Dolayısıyla hesabı %100 koruma altına almak mümkün hale gelmektedir. Daha sonrasında üyeler kendi isteğiyle bu korumayı devre dışı bırakabilmektedir. Ancak yine de site bunu yapmayı kimseye tavsiye etmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir